2013 Migros Eleman Alımı Başvuru Formu 2013 Migros Eleman Alımı Başvuru Şartları 2013 Migros Personel Alımı

2013 Migros Personel Alımı,

 

Öncelikle Migros hakkında bilgiler paylaşalım Migros Nedir? Mağazasında Neler bulunur ve nerelerde hizmet verir gibi…

Sponsorlu Bağlantılar

Migros Ticaret A.Ş. Türkiye’deki en büyük süpermarket zincirlerinden biridir. Sahibi BC Partners adındaki İngiliz bir fondur. Migros, İstanbullulara tanzim satışlarını da sunan, dönemin İstanbul vali ve belediye başkanı Fahrettin Kerim Gökay tarafından açılmıştır. Bu marketlerde bir evin günlük ihtiyaçları olan temel gıdalar, kozmetik ürünleri, elektronik ürünler satılmaktadır.

Bugün Migros süpermarketleri, uluslararası Ramstore’lar, internet alışverişi, toptan satış ve telefonla satış ile Migros müşteriye alışveriş seçeneği sunmaktadır.2011 yılında, Şirket, 415 Migros, 11 Macro Center ve 12 5M olmak üzere yurtiçinde; yurtdışında ise Kazakistan ve Makedonya’daki 27 Ramstore ile hizmet vermektedir.

2013 Migros Eleman Alımları Başvuru Formu Doldur

Migros İnsan Kaynakları tarafından hazırlanmış Migros idari birimler, Migros yönetici başvuru formu ve Migros mağaza personeli başvuru formları için aşağıdaki linki tıklayın.

2013 Migros Eleman Alımları İçin Tıklayın

Etiketler: :
migros başvuru formu doldur, migros form doldur, 2013 miğros, migros iş başvurusu formu indir, migros iş başvuru formu doldur, migros form doldurma, migros eleman alımı yaş şartı kaç

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver