2013 Kim milyoner olmak ister başvuru sonucu nasıl öğrenilir

Etiketler:kim milyoner olmak ister başvuru 2,kim milyoner olmak ister başvuru formu nasıl doldurulur,kim milyoner olmak ister başvuru oyun kuzusu,kim milyoner olmak ister başvuru sonuçları nasıl öğrenilir,kim milyoner olmak ister başvuru sonucu,kim milyoner olmak ister başvuru yaptım,kim milyoner olmak ister oyna

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu ATV
Kenan Işık programın sunumu ile dünyanın en iyi rekabet tasarrufu milyoner olmak ister ekranlar Atv devam ediyor. Atv ekranlarında milyonlarca insan tarafından izlenen ve rekabet size bilgi güveniyor heyecanlı anlarında yaşandığı ve olabilir eğer bu yarışma ve büyük ödülü katılabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Yarışma 12 soru olmak üzere toplam içerir. Bunlar 1204 joker haklısın soruyu cevaplamak için. Buna ek olarak, 2 Baraj bulunmaktadır. Doğru Barajı bu noktada sizin için her durumda ödülünü kazandı soruları yanıtlayın.
12.sorusuna cevap doğru tam 1 Milyon ödül kazanacaksınız.
Milyoner olmak için nihai bir karar vermek için hazır mısınız?

Kenan Işık’ın sunumu ile Dünyanın en çok kazandıran yarışma programı Kim Milyoner Olmak ister Atv ekranlarında devam ediyor. Atv ekranlarında milyonlarca kişi tarafından izlenen ve yarışma boyunca heyecanlı anlar yaşanır iken sizde bilginize ve kendinize güveniyor iseniz bu yarışmaya katılabilir ve büyük ödüle sahip olabilirsiniz.

Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor.
12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.
Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?

Kim Milyoner Olmak ister Yarışma Başvuru Formu

Kim milyoner olmak ister başvuru formu

Kim Milyoner Olmak İster?
Cevap veriyorum: Ben
Emin misiniz: Evet
Son kararınız mı: Kesinlikle!Efsanevi bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster yarışması ATV kanalında yeniden başlıyor. 90 ülkede yüksek izlenilirlik seviyeleriyle yayınlanmaya devam eden yarışma Türkiye’ye geri döndü. Hemde Kenan Işık ile birlikte.

Formatın can alıcı sorusu “emin misin, son kararın mı” bundan sonra yine Kenan Işık ‘ınbüyüleyici sesiyle kulaklarımızda çınlayacak.

Yarışma Başvuru – Kim milyoner olmak ister başvuru
Yarışmaya başvuru önceki yarışmadan farklı olacak. Yarışmaya başvurular internet sayfasındaki formu doldurup göndermeniz ile gerçekleşecek.

Kim milyoner olmak ister ‘e başvurmak artık çok kolay. Buradaki başvuru formunu doldurduktan sonra sonucu beklemeniz gerekiyor.

 

iyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver