2013 Halk Bankası Personel Alımları Halk Bankası Personel Alımları Başvuru Şartları ve Formu 2013 Halk Bankası Personel Alımları ve Sınav Tarihleri

2013 Halk Bankası Personel Alımları ve Sınav Tarihleri,

 

Bu makalemiz de Türkiye Halk Bankası’nın 2013 yılında yapacağı personel alımları ile ilgi detaylı bilgiler paylaşacağız sizlerle. Halk Bankası 2013 yılında ne kadar personel alacak?, 2013 Halk bankası sınav tarihleri, 2013 Halk Bankası personel alımları kayıt ücreti ne kadar vs gibi sorulara cevap aracağız bu başlık altından.

Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle Halk Bankası Nedir? Ne Zaman Kuruldu kısaca bunların bilgisini sizlerle paylaşalım.

Türkiye Halk Bankası A.Ş, 1933 yılında 2284 sayılı Halk Bankası ve Halk Sandıkları Kanunu kapsamında, küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla kurulmuş bir devlet bankasıdır. Banka 1938 yılında faaliyete geçmiştir.

Halk Bankası Personel Alımı

Bankamızda yıllık personel planlamaları çerçevesinde, ihtiyacımız olan unvanlarda eleman alımı için yazılı sınav yapılmaktadır. Sınav duyuruları, gazeteler, dergiler ve Bankamızın web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Yazılı sınavda başarılı olanlar Bankamız tarafından mülakata tabi tutulmakta olup, mülakat sonucunda da başarılı olan adaylar Halkbank Ailesine katılmaya hak kazanmaktadır.

2013 yılına ilişkin Halk Bankası henüz yazılı bir açıklama yaparak personel alımlarının yapılıp veya yapılmayacağını bildirmedi. Fakat biz Halk Bankası elaman alımlarını detaylı bir şekilde takip edip, bu başlık altından alımların olup olmayacağını veya kaç kişi alınacağına dair bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Halk Bankası Eleman Alımları 2013 Başvuru Formu ve Şartları Tıkla

Etiketler: :
halk bankası personel alımı 2013 şartları, halk bankası personel alımı başvuru formu, halk bankası eleman alımı başvurusu 2013, halk bankası 2013 sınav tarihleri, 2013 halkbank başvuru formu, 2013 halk bankası personel alımı, halk bankası sınav başvurusu formü 2013

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver