2013 En Komik Öğrenci Evi İcatları İlginç Öğrenci Evi Buluşları

Öğrenci evinde kalan öğrencilerin can sıkıntısı ve parasızlık gibi sorunlar nedeniyle yöneldikleri tuhaf ama faydalı buluşlar serisine devam ediyoruz…

öğrenci evi icatları

dondurgaçlı üfürgeç

Sponsorlu Bağlantılar
sıcak suya ulaşmak artık çok kolay

öğrenci evi icatları part1,malumunuz öğrenci evleri en çok eğlenilen ve aynı zamanda en çok rezil hayat yaşanılan yerdir,ellerine geçen parayı ev gereksinimleri hariç heryere harcayan gençler ihtiyaçlarını karşılamak için bir çok zaman icat çıkarma yoluna başvururlar. irolin

Yaratıcı Öğrenci Evi İcatları Yarışması!

Regal’in düzenlediği yarışma yaratıcı öğrenci evi icatlarını bir ev dolusu beyaz ve elektronik eşya ile ödüllendirecek.

Regal, günlük ihtiyaçlarını kısıtlı imkanlarla çözebilen gençleri “Öğrenci Ne Yapsa Yeridir” yarışması ile ödüllendiriyor. Yarışma, pratik buluşlarını ve matrak ev hallerini fotoğraflayıp www.OgrenciNeYapsaYeridir.com sitesine gönderen herkesin katılımına açık. İcatları, İrfan Sayar, nam-ı diğer Porof. Zihni Sinir’in değerlendireceği yarışmada dereceye girenler bir ev dolusu Regal ürünü, oylamaya katılan her 100. kişi Regal DVD Player kazanacak.

Regal, yaratıcı buluşlarla evlerindeki kısıtlı imkanları aşan ve günlük yaşama yaratıcı ve eğlenceli çözümler getiren gençleri “Öğrenci Ne Yapsa Yeridir” yarışmasına davet ediyor. Ütüyle tost yapmak, elektrikli sobada sucuk kızartmak, su ısıtıcıda makarna haşlamak gibi pratik icatlarını veya can sıkıntısından kurtaran eğlenceli fikirleri fotoğraflayıp www.OgrenciNeYapsaYeridir.comsitesine yükleyen herkes yarışmaya katılabiliyor. Site ziyaretçilerinin, yarışmacıları oylayarak DVD player kazanma şansı yakalayacağı yarışmanın seçicisi, sıra dışı icatlarıyla tanınan ünlü mizah karakteri Porof. Zihni Sinir’in yaratıcısı İrfan Sayar olacak.

Dereceye giren yarışmacılar, hayatı kolaylaştıran Regal ürünleriyle ödüllendirilecek. En yaratıcı fikrin sahibi, LCD’den no-frost buzdolabına, fırından bulaşık makinesine, set üstü ocaktan elektrikli süpürgeye bir ev dolusu Regal ürününden oluşan büyük ödülü kucaklayacak. “En uçuk icat” ödülünün sahibi no-frost buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi, “en matrak ev hali” ödülünün sahibi ise 32 inç LCD, DVD Player, uydu alıcısı kazanacak.

Ayrıca, siteye girerek yarışmadaki projelere oy veren her 100. kişi, Regal DVD Player kazanacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver