2013 Diyet Listesi, 2013 Diyet Programı, Yeni Yıl Diyet Programı

yeni yıl diyeti, yeni yıl diyeti listesi, yeni yıl diyetler, yeni yıl için diyet

Yeni yıl diyet listesi

Zayıflamak adına kendi kendinizin koçu olmalı ve kesinlikle hiçbir zaman pes etmeden diyet listesini harfiyen yerine getirmeniz, zayıflama konusunda ki başarınızın artmasını sağlayacaktır. Zayıflayacağınıza inanmalı ve inandıklarını yerine getirmelisiniz. Ancak bunu yaparken aç kalmamaya dikkat etmelisiniz. Zira aç kalmak, zayıflamanızı değil, sağlığınızın bozulmasına sebep olacaktır. Ancak aç kalmamayı öğrenirken, acıkmadan yemek yeme alışkanlığınızı da geride bırakmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni yıl diyeti

Servis tabağınızı çok fazla doldurmamalısınız. Dengeyi sağlamak oldukça mühimdir. Servis tabağınızda yer alan yiyeceklerin protein, yoğurt, tahıl ve sebze olmasına dikkat edin. Abur cubur yeme alışkanlığınızı da geride bırakın. Uzun süre tokluk sağlamak için light sütle hazırlanmış bir fincan kahve içebilirsiniz. Sütlü kahvenin yanı sıra, greyfurt, yoğurt, badem, maydanoz ve limon da uzun süre tokluk hissi verir.

İşte sizlere örnek bir yeni yıl diyet programı:

SABAH: bir bardak süt, 3-4 yemek kaşığı müsli, 1 tane portakal.
ÖĞLEN: 2 dilim ekmek, 4-5 yemek kaşığı etsiz sebze yemeği, 1 kase yoğurt, salata.
İKİNDİ: bir fincan sütlü kahve, 3 tane kuru hurma, 8-10 adet badem.
AKŞAM: iki dilim ekmek, 4-5 yemek kaşığı etsiz sebze yemeği, bir kase yoğurt, salata.

2013 diyet programına düzenli uyum sağlayarak şikayetlendiğiniz fazlalıklarınızdan kurtulabilir ve yılbaşı diyeti ile ideal kilonuza kısa sürede sağlıklı bir şekilde kavuşabilirsiniz. Ayrıca uzmanlar, yeni yıl da bir süreliğine vejetaryen beslenmeyi de önermektedir. Dikkat ettiyseniz eğer, örnek yeni yıl diyet listesinde etsiz yemekler yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver