2013 Açıköğretim Sınava Giriş Belgemi Nasıl Çıkartacağım ? 5-6 Ocak 2013 aöf sınav giriş belgesi çıkarma

9-10 Şubat 2013 aöf sınav giriş belgesi çıkarma,  4-5 Mayıs 2013 aöf sınav giriş belgesi çıkarma,  1-2 Haziran 2013 aöf sınav giriş belgesi çıkarma, 2013 aöf sınav giriş belgesi, 2013 aöf sınav giriş belgesi çıkarma, 2013 aöf sınav  belgesi, aöf snav giriş belgesi çıkarma, 2013  aöf ara sınava nerde girecem, aöf sınav giriş yerleri, 2013 aöf sınav yerleri nasıl öğrenilir,  aöf vize giriş yerleri aöf yıllık sistemin sınav yeri nereden öğrenilir, 2013 aöf sınav giriş belgeleri..

Sponsorlu Bağlantılar

AÖF Bütünleme Sonu Sınavına girmek için http://ogrenci.anadolu.edu.tr internet adresinden TC kimlik no’nuz ve büronuzdan aldığınız şifrenizle sisteme giriş yaparak sınav giriş belgenizi A4 ebadındaki bir kağıda printer çıktısı alarak temin edebilirsiniz.

Bu öğrencilerin sınava girecekleri okul ve hangi gün hangi derslerden sınava gireceklerihttp://aofburo.anadolu.edu.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yapılarak öğrenilebilir.

Adreslere ayıca sınava giriş belgesi gönderilmeyecektir. Sınava giriş belgeleri http://aofburo.anadolu.edu.trden çıktı olarak alınacaktır. Şifrenizi bilmiyorsanız AÖF Büronuzu arayın. AÖF Büroları: Telefon Numaraları ve Adreslere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.. AÖF büroları, Açık Öğretim Fakültesinde okuyan öğrencilerin çoğu işlemlerini yapabileceği, Anadolu Üniversitesiyle bağlantılı bürolardır. AÖF Bürolarının illere göre adresleri ve telefon numaraları aşağıda yer almaktadır.

Bulunduğunuz ildeki AÖF bürosuna 444 10 26 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.
• http://www.anadolu.edu.tr adresindeki “Açıköğretim” “Büro Hizmetleri” linkinden AÖF bürolarının adreslerine ulaşabilirsiniz.
• E-posta: aofbilgi@anadolu.edu.tr (e-postanıza ad, soyad ve T.C. kimlik numaranızı mutlaka yazınız.)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver