2012’nin en popüler teknoloji reklamları

Video ölçme şirketi Visible Measures, 2012’nin sonuna gelinmesi ile birlikte yılın en popüler teknoloji reklamlarının listesini hazırladı. Şirket, hazırladığı bu listeyi yayınladı.

Yapılan araştırma sonucunda ortaya çıkan listenin başında, Samsung‘un Apple‘ı iğnelediğiSamsung Galaxy S III reklamı yer alıyor. Apple‘ın hiçbir reklamı bu listede yer almadı. SamsungABD’de gösterimi yapılan reklam filminde yeni çıkacak iPhone için sırada bekleyen insanlarla dalga geçmişti. iPhone kullanıcıları Samsung Galaxy S III sonrası şaşkınlık yaşıyordu.

Sponsorlu Bağlantılar

1354863476_galaxys3.jpg

Videoda ”Bir sonraki büyük yenilik zaten burada” ana mesajıyla izleyicilerin karşısına çıkmıştı. Bu reklam filmi 71.8 milyon kez görüntülendi. Listenin ikinci sırasında ise, Intel ve Toshiba’nın ortaklaşa çektikleri ”içteki güzellik” videosu yer aldı. Listeyi yine Samsung’un ”LeBron’un bir günü” ve Galaxy Note 10.1 tanıtımı izledi. Listenin beşinci sırasında ise, yayınlandığı dönemde birçok tartışmaya yol açan Google’ın Project Glass konsept videosu yer aldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver