2012 Opel Combo resimleri Combo Opel Opel Combo

Etiketler: 2012 Opel Combo, 2012 Opel Combo fiyatı, Opel Combo fiyatı

2012 Model Opel Combo Fiyatı Özellikleri Resimleri Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

2012 Model Opel Combo Fiyatı Özellikleri Resimleri

2012 Model Opel Combo göz kamaştırıcı özelliklere sahip, gerek tasarımıyla olsun gerekse teknik özellikleriyle oldukça dikkat çekiyor. Opel Combo genelde ticari amaçla kullanılıyor. Fakat kalabalık aileler içinde oldukça kullanışlı olan Opel Combo, gelişmiş teknik özellikleri ve çok çeşitli seçenekleriyle kompakt van sınıfına farklılık katıyor. Opel Combo, panel van ve binek olarak iki gövde tipiyle piyasaya sunuldu. 6 motor ile 2 dingil mesafesi seçeneği ve yük hacmine sahip olan yeni Combo’nun panel van tipi, tavan yüksekliği, 5-7 koltuk, panelli veya camlı gövde seçenekleriyle çok amaçlı kullanım imkanı olan Opel Combo kendisine pazarda iyi bir yer edinmek istiyor. Modelin, bagaja erişimi kolaylaştırmak için bir veya iki sürgülü kapılı modelleri bulunuyor. İstediğinizi seçmek size kalıyor.

Opel Combo’nun binek otomobil versiyonunda ise iki sürgülü kapı standart donanıma dahil ve üstten menteşeli bagaj kapağı, ayrıca asimetrik bir çift kanatlı kapı da bulunuyor.

Yeni Opel Combo, dingil mesafesi seçenekleriyle koltuklar yatıkken 3 bin 800 litreden 4 bin 600 litreye kadar değişik yük hacmi sunuyor. Bir tona kadar taşıma kapasitesine sahip yeni Combo, sürgülü kapısının açılma genişliğiyle de öne çıkıyor.

Yeni Combo dizel serisi ise 4 motor, bir benzinli motor ve bir CNG (sıkıştırılmış doğalgaz) motorla düşük maliyetle çevre dostu motor özelliklerini birleştiriyor. Düşük yakıt tüketimiyle olduğu kadar uzun bakım aralıklarıyla da kullanım masraflarını düşüren model, merkezi kilitleme sistemi, yükseklik/mesafe ayarlı direksiyon kolonu, elektrikli camlar, 4 yönde ayarlanabilen sürücü koltuğu, sürücü hava yastığı, ABS’li frenler ve bir lastik onarım kitine de sahip buluyor.

Başlangıç Fiyatı: 27.401 TL

Son Aramalar: 2012 Opel Combo, 2012 Opel Combo fiyatı, 2012 Opel Combo resimleri, Combo, Opel, Opel Combo, Opel Combo fiyatı, Opel Combo özellikleri, Opel Combo teknik özellikleri, Opel Combo yorumlar

opel combo 2012 fiyatları, opel combo 2012 fiyatı, 2012 model opel combo fiyatları, sıfır opel combo fiyatları, 2012 model opel combo, 2012 opel combo fiyatları, yeni opel combo fiyatı 2012, opel combo 2012 özellikleri, opel combo 2012 model, sıfır opel fiyatları 2012

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver