2012 KPSS Soru Kitaçığı ve Cevap Anahtarı ÖSYM KPSS Sonuları ve Cevapları İndir KPSS Ortaöğretim Önlisans Soruları ve Cevapları

KPSS Ortaöğretim Önlisans Soruları ve Cevapları,

 

Herkesin merakla beklediği 2012 KPSS Ortaöğretim-Önlisans sınav sonuçları bugün açıklandı. Kimileri aldığı puana sevindi, kimisi üzüldü. Puanlarından memnun olamayan adaylar için 2012 KPSS Ortaöğretim ve Önlisans sorularını ve cevaplarını sayfamızdan indirip kendi cevapları ile karşılaştırıp nerede yanlış yaptıklarını öğrenebilirler.

Sponsorlu Bağlantılar

2012 KPSS Ortaöğretim/Önlisans Soruları İndir

2012 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS)

Ortaöğretim/Önlisans: Cevap Kâğıtları ile Soru Kitapçıklarının Görüntülenmesi

22 Eylül 2012 ve 23 Eylül 2012 tarihlerinde yapılan 2012-KPSS Ortaöğretim/Önlisans sınavlarına ait soru kitapçıkları ve cevap kâğıtlarının görüntüleri ile cevap anahtarları, sınava giren adayların kendi soru kitapçıkları ile cevap kâğıtlarını inceleyebilmeleri amacıyla 23 Ekim 2012 günü saat 17.30’dan itibaren erişime açılacaktır. Adaylar kendi cevap kâğıtlarının görüntüsünü, ÖSYM’ninhttp://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. Ayrıca; sınavda kendi cevap kâğıtlarına kodladıkları soru kitapçığı numarasına ve bu kitapçıkta yer alan sorulara da http://skgs.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ile erişebileceklerdir. Adaylar, sisteme giriş yaptıktan sonra, ilgili sınavı ve görüntülemek istedikleri soru numarasını seçtiklerinde ekranda soru kökünü, cevap seçeneklerini ve sorunun doğru cevabını görebileceklerdir.

Bu uygulama, adayı ve kamuoyunu bilgilendirme amacıyla yapılmaktadır. Görüntülenen sayfa belge niteliği taşımaz. Her türlü değerlendirmede ÖSYM sisteminde kayıtlı bilgiler esas alınır.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver