2012 Epilasyon Fiyatları, 2012 Lazer Epilasyon, 2012 Lazer Epilasyon Ücretler

epilasyon fiyatları, lazer epilasyon, lazer epilasyon fiyat listesi, lazer epilasyon fiyatları

2012 Lazer epilasyon fiyatları

Dr. Mustafa Eraslan

Sponsorlu Bağlantılar

İstenmeyen tüyler hangi bölgede ortaya çıkarsa çıksın estetik açısından büyük bir rahatsızlık hissedilmesine sebep olurlar. Ancak teknolojinin ilerlemesi ve giderek daha da gelişmesi bu sebeplerin ortadan kaldırılmasında büyük rol oynamaktadır. Koltuk altı, genital bölge, bacaklar, çene, ense, boyun ve yüz bölgesinde boy gösteren istenmeyen tüyler, lazer epilasyon yöntemleri ile yok edilerek estetik güzellik açısından büyük bir rahatlama sağlamaktadır.

 

Seanslar şeklinde uygulanan lazer epilasyon yöntemi günümüzde istenmeyen tüylere karşı en çok tercih edilen yöntemlerdendir. Ağda, jilet ya da epilasyon gibi klasik yöntemlerin tercihi artık çok geride kaldı. Kadın-erkek herkesin istenmeyen tüylere karşı ortak buluştuğu nokta lazer epilasyondur.

Her bölge için farklı lazer cihazları kullanılmaktadır. Her seans sonrası kıllar daha da incelmekte ve giderek azalma göstermektedir. Ayrıca lazer epilasyon yaptırılacak olan merkezinde epilasyon başarısında büyük rolü bulunmaktadır. Uzman kişiler tarafından yapılmayan lazer epilasyon sağlık için ciddi tehdittir. Bu yüzden epilasyon uygulatılacak merkezin hem hizmet şartları hem geçmişi hem de uzmanlarının çok iyi olması gerekir. Genellikle hep fiyatı ucuz olan yerlere yöneliriz, ancak fiyattan çok merkezin güvenirliliği tartışılmalıdır.

Lazer epilasyon fiyatları ise uygulanan bölgeye göre değişiklik gösterir. Her bölge için ayrı fiyat aralığı bulunmaktadır. Fiyatlar seans başı alınmaktadır. 2012 epilasyon fiyatları için buyurun;

 

Lazer epilasyon fiyatları

 

Koltuk altı epilasyon fiyatları için Tıklayın!
Genital bölge lazer epilasyon fiyatları için Tıklayın!
Tüm bacak lazer epilasyon fiyatları için Tıklayın!
Boyun lazer epilasyon fiyatları için Tıklayın!
Çene lazer epilasyon fiyatları için Tıklayın!
Dudak üstü lazer epilasyon fiyatları için Tıklayın!
Yüz lazer epilasyon fiyatları için Tıklayın!
Tüm vücut lazer epilasyon fiyatları için Tıklayın!

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver