2012 DGS Sınav Giriş Yeri Öğrenme 2012 DGS Sınav Giriş Belgesi Öğrenme 2012 DGS  Sınav Yeri Öğrenme

2012 DGS  Sınav Yeri Öğrenme,

 

2012 DGS Sınavı 15 Temmuz Pazar günü yapılacak. DGS adaylarına Sınav Giriş Belgeleri gönderilmeyecek. DGS Sınavına giren adaylar Sınav Giriş Belgelerini internet üzerinden alabilecekler.

Sponsorlu Bağlantılar

Adaylar başvurdukları her oturum için o oturuma ait Sınava Giriş Belgesini T.C. Kimlik Numarası ve şifresi ile sınav tarihinin on gün öncesinden başlamak üzere ÖSYM’nin;

İnternet adresinden edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile fotoğrafı bulunmaktadır. Sınava girilmeyecek oturumlar için belge düzenlenmeyecektir. Hiçbir aday Sınava Giriş Belgesinde yazılı olan salondan başka bir yerde sınava giremez. Bu belge olmadan sınavın ilgili oturumuna veya diğer bir oturumun Sınava Giriş Belgesi ile başka bir oturuma girmek mümkün değildir. Adayların sınava gireceği binayı, adres bilgisini teyit etmek amacı ile önceden gidip görmeleri sınav günü kendilerine kolaylık sağlayacaktır. Sınava Giriş Belgesi adayların adreslerine ayrıca gönderilmeyecektir. Bu belgelerini kaybeden adaylar tekrar İnternet’ten edinebileceklerdir.

ADAYLARIN İNTERNET ORTAMINDA YAPABİLECEKLERİ İŞLEMLER 

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver