2011 Yılı İçin Koç Burcu Yorumu-2011 Yılındaki Koç Burçları Yorumları Hakkında Bilgi

Aşağıda 2011 Yılı İçin Koç Burcu Yorumu-2011 Yılındaki Koç Burçları Yorumları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

2011 Yılı İçin Koç Burcu Yorumu-2011 Yılındaki Koç Burçları Yorumları

Aşk ve aile hayatı:

Satürn gezegeninin aşk ve yaratıcılık evinizden geçiş süresi içinde, kendinizi başkaları tarafından sevilmiyor yada hiç takdir edilmiyor gibi hissedebilir, romantizm duygusundan yine uzak durabilirsiniz. Aşka bakış açınız fazlasıyla ciddileşir kendinizi duygusal olarak ifade etmekten çekinebilirsiniz. Bu durumda her zaman atak ve tuttuğunu koparan siz, sevgisiz soğuk ve sorumsuz bir insan gibi durabilirsiniz. Hep karşınızdaki insanın ilk adımı atmasını bekler, aşk için kendi adınıza hareket etmek istemeyebilirsiniz. Çocuk sahibi olma konusunda çekimserliğiniz artar ve anne olma tutkunuz azalabilir.

Bir cocuğun sorumluluğun size ağır geleceğini düşünebilirsiniz. Veya çok isteseniz bile çocuk sahibi olmanız bu süreçte mümkün olmayabilir. Çocuklarınız varsa onların sorunları nedeniyle sıkılabilir, bunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Katı bir disiplin uygulayabilir, sevgi ve şefkatinizi göstermekte çekimser davranabilirsiniz.

İlişki yaşayan koçlar bu dönemde karşılarındaki insandan uzaklaşabilir hatta nedensiz yere kopabilirler. Farkedilmek ve hayran olunması hoşunuza gittiği halde, karşınızdaki insanın ilgisi sizi bu dönemde rahatsız edebilir. Aşka bakış açınız aşırı ciddiyet dolu olabilir. Bir gece tanıştığınız insanla hemen ciddi olmaya başlar, ertesi günü bu tutumunuz nedeniyle bırakılabilirsiniz. Kendinizi sevilmeye layık görmez, aşka hüsran dolu yanaşır ve sonunda mutsuz olabilirsiniz.

Güzel giden bir ilişkiniz olduğu halde biranda sebepsiz yere ayrılabilir, hatta izini bile kaybettirebilirsiniz. İlişkinizde önemsiz ufacıcık bir şeyi bile kafanıza takar, birlikte olduğunuz insana acı yaşatabilirsiniz. Tüm bunların farkında olduğunuz halde değişmek istemez, üzüldüğünüz halde birşey yapmayabilirsiniz. Bu dönemde başlayan ilişki uzun sürmeyeceği gibi hüzünlü bir şekilde de bitebilir. Bu etkiler size ne kadar zorlu gelse de, satürn geçişini tamamladığı anda siz aşkla ilgili çok büyük dersler almış olacaksınız.

Bu süreçte, vizyon sahibi olmanız doğal olarak gerçekleşecektir. Dış ortamlarda olsun çevrenizde olsun sizdeki farklı duruş göze çarpacaktır. Bu dönemde farklı inanışlar ilginizi çekecek, yaşamın üst boyutları hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceksiniz. Sanatla uğraşıyorsanız bu dönemde önemli eserler verebilirsiniz. Edebiyat alanıyla uğraşıyorsanız büyük bir ödülün sahibi olabilirsiniz. Tüm sınırların ötesinde yaşamak isteğiniz güçlenecek, vizyonlarınız renkli ve etkili hale gelecek.

İş ve kariyer hayatı:

2011 yılında koç burçlarının iş ve kariyer hayatında olumlu gelişmeler olacak. Bu yıl, birçok projeyle yakından ilgilenecek, iş sahasında ilerlemek adına birçok insanla tanışacak, yeni ortamlara girecek, zekanızı ve cesaretinizi gösterebilecek deneyimler yaşayacaksınız. İş görüşmeleri gündeme gelecektir. Bu hareketlilik o denli fazla olacaktır ki, sizler bu dönemde sürekli yollarda, görüşmeler yapan, elinde ajandasıyla notlarını karıştıran bir hale gelebilirsiniz. İşte benim size tavsiyem bu dönemde girişimci olmanız fakat bunu yaparken de, dağılmadan, kendinizi odaklamayı bilerek, kafanızın içindeki fikirleri ve yaşamınız adına olumlu adımlar atmasını bilerek gerçekleştiriniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver