2010 Office Deneme Süresi Uzatma Programı Ücretsiz İndir Office 2010 Trial Extender Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

2010 Office Deneme Süresi Uzatma Programı Office 2010 Trial Extender Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Office 2010 Trial Extender isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

30 günlük Microsoft Office 2010 deneme süresi sizin için çok kısaysa Office 2010 Trial Extender bu süreyi sizin için uzatabiliyor. Office 2010 Trial Extender Microsoft’un içerisinde bulunan bir özellikten yola çıkarak çalıştığı için yasal olmayan bir durumla da karşı karşıya kalmıyorsunuz. Ücretsiz aracı kullanırken dikkat etmeniz gereken şey deneme sürümü bitiminden bir gün kala “rearn” tuşuna basmak. Eğer yanlışlıkla programı kullanırsanız 5 hakkınızdan birini yitirmiş oluyorsunuz. Ancak deneme sürümü bitiminden bir gün önce programı kullandığınızda Office 2010 deneme süreniz 180 güne yükselmiş oluyor. Office 2010 deneme sürümünü daha uzun süre kullanmak tercih ettiğiniz bir seçenekse Office 2010 Trial Extender’ı kullanmanızda bir sakınca yok.Önemli! Programın çalışması için sisteminizde .NET Framework 3.5 kurulu olmalıdır. Program sadece Microsoft Office 2010 versiyonuyla çalışır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver