20 Dakika Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

 

20 Dakika Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Etiketler : 20 Dakika dizisi oyuncuları, 20 Dakika dizisi set resimleri, 20 Dakika dizisi tanıtım fragmanı, 20 Dakika dizisi tuba büyüküstün resimleri, 20 Dakika dizisinin konusu nedir, 20 Dakika nerede çekiliyor, 20 Dakika senaryosu, engin akyürekin yeni dizisi 20dakika

Sponsorlu Bağlantılar

ok yakında Startv ekranlarında oldukça iddaalı bir dizi daha izleyicilerin karşısına çıkacak.20 Dakika adlı dizinin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek olacak.Özellikle Tuba Büyüküstün fanları oyuncuyu yeni bir projede görecekleri için oldukça mutlu oldular.Ayrıca dizide Fatmagülün Suçu ne dizisinin Kerim’i Engin Akyürek’inde olması bu heyecanı iki kat daha artırdı.İsterseniz dizinin konusundan biraz bahsedelim.

 

20 Dakika Dizisi Konusu : Dizi ‘The Next Three Days’ (Kaçış Planı) filminin uyarlaması olacak.Tuba Büyüküstün hapse düşecek kadını canlandıracak. The Next Three Days filminde, John (Russell Crowe) ve Laura (Olivia Wilde) çiftinin hayatı, kadının bir cinayet yüzünden hapse girmesiyle alt üst olur. İntiharın eşiğine gelen Laura’yı kurtarmak için John’un elinde tek çare vardır, karısını hapishaneden kaçırmak.

Dizi hakkındaki tüm gelişmeleri güncel olarak sizlere bildireceğiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver