2 Boyutlu Platform Oyunu Ücretsiz İndir World of Goo Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

2 Boyutlu Platform Oyunu World of Goo Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda World of Goo Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Goo Dünyası’nda bu küçük şirin yaratıklarla kuleler inşa edip muslukltan içeri girmeye çalışıyorsunuz. Goo’ları doğru bir şekilde dizip kulenizi inşa etmeniz gerekiyor. En az Goo’yu kullanıp musluktan içeri en çok sayıda Goo’yu geçirebilirseniz bölüm geçebiliyorsunuz. 2 boyutlu görüntüleri ile oldukça güzel grafiklere sahip olan oyun son zamanlarn en eğlenceli oyunlarından bir tanesi.

Fareniz ile oynayabildiğiniz bu oyunda şirin grafikler şirin karakterler ve tabelalardaki çarpıcı yazılar sayesinde oldukça eğlenceli vakit geçireceksiniz. Güzel Goo Dünyasın’daki küçük Goo’lar ile uğraşırken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Açık kaynak kodlu sistemlerle geliştirilen bu oyun Independet Game Festival’da en iyi yeni oyun tasarımı olarak ödül almayı da başardı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver