2 Boyutlu Animasyon Hazırlama Programı Ücretsiz İndir Stickman Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

2 Boyutlu Animasyon Hazırlama Programı Stickman Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Stickman isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Stickman yazılımı 2 boyutlu animasyon ve karakter oluşturma yazılımıdır. İnternette ve televizyonda gördüğünüz çizgi film karakterleri bu şekilde programlarla hazırlanır ve hareketlendirilir. Sizde kendi animasyonunuzu ve kahramanınızı Stickman programı ile oluşturabilirsiniz.

Programda yaptığınız animasyonları isterseniz websitenizde yayınlayabilir veya kendi çizgi filminizi çekebilirsiniz. Program çocuklara dijital animasyonu öğretmek amacıyla tasarlanmıştır. Bu bakımdan her yaş ve düzeydeki kullanıcıya hitap eder. Program 10 çeşit video formatını desteklemektedir bu sayede her türlü oynatıcıda izleyebilirsiniz. Hazırladığınız projelerinizi kendi program kütüphanesine de ekleyebilir ve bu şekilde online bir kütüphane oluşturabilirsiniz. Programı kullanmak için detaylı anlatım sayfasına buradan ulaşılabilir.

Önemli! Programın çalışabilmesi için sisteminizde Framework olması gerekmektedir. Bilgisayarınızda .Net Framework yoksa buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver