1C:İŞLETME ve Kobi Yönetimi Yazılımı Ücretsiz İndir 1C: ENTERPRISE Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

1C:İŞLETME ve Kobi Yönetimi Yazılımı 1C: ENTERPRISE Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 1C: ENTERPRISE isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

1C: ENTERPRISE, başta kobiler olmak üzere tüm profesyonel şirketlerin kullanabileceği bir otomasyon aracıdır.

1C: ENTERPRISE, geliştiriciler tarafından amaca yönelik şekillendirilerek nihai kullanıcıya sunulabilir. Doğrudan nihai kullanıcıya yönelik bir araç değildir.

Sıfırdan başlayarak şirketin bulunduğu sektörün ihtiyaçlarına göre istendik uygulamalar yaratılabilir.

1C: İşletme 8 platformu ve 1TÇ Ticarî Kobi Yönetimi, uygulamalar platformu uzerinde çalışır. 

1C: İşletme ile şirkete ait monoton işlemleri kayıt altına alabilir ve bu işlerin kolayca gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Kolay kurulumu ve detaylı paneliyle kobilerin zamandan kazanmalarını sağlayacak olan 1C: İşletme, ihtiyaç duyulan tüm kobi işlemlerini güvenle sağlayabilecek kapasitededir.

Ürün takibi, evrak takibi, depo takibi ve stok kontrolü gibi satış departmanlarının en çok ihtiyaç duydukları tüm özelliklere sahip olan 1C: ENTERPRISE, şirketin günlük işlerini verimli şekilde gerçekleştirmesini sağlar.

1C: işletme ile detaylı CRM (müşteri ilişkileri) işlevi de sağlanarak, şirketin müşteri istek ve düşüncelerine nokta atışıyla cevap vermelerini gerçekleştirir.

Satın alma, fiyat yönetimi, parasal kaynak yönetimi, gider – gelir yönetimi ve ticarî raporlama özelliklerini de bünyesinden bulunduran 1C: ENTERPRISE ile tüm kobi uygulamalarını tek bir platformda gerçekleştirmek mümkün.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver