17 Kasım 2012 Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı Sınav Sonuçları 17 Kasım 2012 Ziraat Bankası İç Kontrolör Yardımcısı Sınav Sonuçları Ziraat Bankası Sınav Sonuçları

Ziraat Bankası Sınav Sonuçları,

 

Ziraat Bankasının 2012 yılına ilişkin eleman alımıyla ilgili haberi burada sizlerle paylaşmıştık.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu yazımız da ise 17 Kasım 2012 tarihinde yapılacak olan Ziraat Bankası Müfettiş Yardımcısı ve İç Kontrolör Yardımcısı sınav sonuçlarını sizlerle paylaşacağız.

Yazılı Sınavda Başarı Tespiti

Yazılı sınavda değerlendirme doğru cevap sayısı üzerinden yapılacak olup başarılı olmak için adayların 100 puan üzerinden 60 ve daha yüksek puan almaları gerekmektedir.
Her il için ihtiyacın 3 (üç) katı aday (son adayla aynı puanı alan adaylar dahil) mülakata çağırılacaktır.
Sınav Sonuçları Anadolu Üniversitesi’nin http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ internet adresi üzerinden açıklanacaktır.
Yazılı sınava ilişkin itirazlar Anadolu Üniversitesi’ne yapılacaktır.
Mülakata çağırılmak üzere kontenjana giren adaylar Bankamızın www.ziraatbank.com.tr internet adresinde ilan edilerek mülakata davet edilecektir.

Mülakat ve Nihai Değerlendirme

Mülakata hak kazanan adaylara mülakat tarihleri, yerleri ve adayların yanlarında getirmesi gereken belgeler www.ziraatbank.com.tr adresinde duyurulacaktır.
Mülakatta 60`ın altında puan alanlar başarısız sayıldıklarından başarı sıralamasına dahil edilmeyecek ve bu adaylar için nihai başarı notu hesaplaması yapılmayacaktır.
Mülakatta 60 ve üstünde puan alan adayın yazılı sınav puanı ile mülakat notunun aritmetik ortalaması alınarak oluşturulacak not adayın nihai başarı notu olacaktır.
Her bir ili tercih eden adaylar o il için nihai başarı notu en yüksek olandan aşağı doğru sıralanacak ve ihtiyaç duyulan kontenjan kadar aday istihdam edilmek üzere Bankamız internet adresinde ilan edilecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver