15 Aralık Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları İndir Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları İndir Ehliyet Sınav Soruları İndir PDF

Ehliyet Sınav Soruları İndir PDF,

 

Ehliyet sınavına girecek olan adaylar biz site editörleri olarak daha önceki yıllarda çıkan soruları siz değerli kullanıcılarımız için sitemize ekleyerek ileri dönemlerde yapılacak olan sınavlarda sizler için faydalı olması için bu başlık altından sizlerle paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

2012 yılının son ehliyet sınavı 15 Aralık cumartesi günü yapılacak. 15 Aralık Ehliyet Sınav Soruları ne zaman yayınlanacak?

15 Aralık 2012 Ehliyet Sınav Soruları ve Cevapları İndir

A1-A2 Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı
B Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı
C-D-E Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı
F-G Sınıfı Soruları ve Cevap Anahtarı

Ehliyet almak isteyen sürücü adaylarının Ehliyet almak için 5 sınav hakkı bulunuyor. Adaylar 5 kere teorik 5 kere de uygulama sınavına girme haklarını kullanarak başarılı olamadıklarında, yeniden başvuru yapmaları gerekiyor. Teorik sınav yazılı, uygulamalı sınava “direksiyon sınavı” da deniyor. Sürücü adayları ise teorik sınavda uygulanan Motor, İlkyardım, Trafik ve Çevre bilgisi testlerinden birinden 70 puanın altında aldıkları takdirde o testin sınavına tekrar girecekler. Yani başarılı oldukları bölümden tekrar teste tabi tutulmayacaklar.

15 Aralık 2012 Ehliyet sınavı sonuçları 31 Aralık 2012 veya 1 Ocak 2013 tarihlerinde açıklanması bekleniyor.

Etiketler: :
mebis 15 araılk 2012 b tipi ehliyet soruları açıklandımı, 15 aralık a2 ehliyet sınav soruları ve cevapları kitapçık l, 15 aralık eliyet soru ve cevapları, 15 aralik ehli̇yet sinav sorularinin açiklanmasi neye yararr, 15 aralık Heliyet sınav soruları, 2012 aralık ehlilyet sınavı kitapçığı n, 2012 ehliyet soru ve cevapları indir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver