103 televizyon yorumları 103 tv özellikleri 260 cm televizyon bang olufsen televizyon fiyatları

Etiketler: 103 inç tv, 103 inc tv fiyatı, bang olufsen televizyon özellikleri

DEV TV BANG OLUFSEN Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

DEV TV BANG OLUFSEN

Bang Olufsen Dev Ekran allayışını değiştirecek bir ürünle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni ürün ne 60 ne de 70 inç; büyüklüğü tam tamına 103 inç. Bu plazma tv yi gördüğümüz zaman aklımız başımızdan uçacak fikirlerimiz değişecek.

Bang Olufsen firmasının üretmekte olduğu 4-103 inç lik dev lcd tv kod numarasından belli olacağı gibi 103 inç boyutunda. Eskiden beri süregelen duvardan duvara halı anlayışı artık duvardan duvara lcd tv olarak değişecek gibi görünüyor. Bu dev tv büyüklüğünden de anlaşılacağı gibi ağırlığı 500 kg. Taşımak ve yerleştirmek için küçük bir vinç yardımı gerekiyor. Yaklaşık 120 saatlik kullanımdan sonra kendi kendine parlaklık ve renk özelliklerini otomatik olarak ayarlayabiliyor. Bu teknoloji harikası dev tv yi oturduğumuz yerden uzaktan kumandası sayesinde ekran açısını ayarlayabiliriz. Bu tv o kadar büyük ki eğer aileniz ya da arkadaş çevreniz geniş ise açık hava sineması gösterimi sunabilirsiniz.

Bang Olufsen 103 inçlik (260 cm) dev lcd tv için ön sipariş alınmaya başlandı ve haziran ayının sonunda ya da temmuz ayı başlarında piyasada olacak. Fiyatı ise dudak uçuklatacak düzeyde 100.000 €.

Son Aramalar: 103 inç tv, 103 inc tv fiyatı, 103 televizyon yorumları, 103 tv özellikleri, 260 cm televizyon, bang olufsen televizyon fiyatları, bang olufsen televizyon özellikleri, bang olufsen televizyonlar, dev lcd televizyonlar, DEV TV BANG OLUFSEN, DEV TV BANG OLUFSEN fiyatı, DEV TV BANG OLUFSEN ne zaman çıkıcak, DEV TV BANG OLUFSEN özellikleri, DEV TV BANG OLUFSEN teknik özellikleri, duvardan duvara televizyon, en büyük lcd televizyon hangisi, en büyük lcd tv

bang olufsen fiyatları, bang olufsen fiyat, bang olufsen tv fiyatları, bang olufsen tv fiyat, bang&olufsen fiyatlari, plazma tv 260 cm, en büyük ekran bang and olifsen tv, beng and olufsen fiyat, dev tvler, teknoloji harikası tv fiyat listesi

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver