1. Sınıf Matematik Eğitimi Ücretsiz İndir Keloğlan Matematik Ülkesinde Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

1. Sınıf Matematik Eğitimi Keloğlan Matematik Ülkesinde Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Keloğlan Matematik Ülkesinde isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Keloğlan Matematik Ülkesinde ilköğretim 1. sınıf öğrencisinin yaş grubu baz alınarak bilgiyi aktarmak, interaktif (etkileşimli) animasyonlarla ilgiyi odaklamak, başarıyı ödüllendirmek ve öğrenimi oyunlara destekleyici hale getirmiştir. Program en sıkıcı ya da en zor konuları bile çizgi film tadında işleyerek eğlenceli hale getirmek üzerine kurgulanmıştır.Ezbersiz öğrenmenin birinci ilkesi meraktır. Öğrencinin hikaye girişleri ile maceranın içine çekilerek meraklanması sağlanır. Bununla beraber okulda uygun öğrenme ortamını ve öğrenme için gerekli motivasyonu da sağlamış olur. Keloğlan her bölümde ayrı bir sorun ve farklı bir kötü karakterle karşılaşır. Öğrenci diğer dersi heyecanla bekler. Her bölüm için ayrı bir macera kurgulanmış olması ezbersiz öğrenmenin diğer bir ilkesi olan öğrencide istek uyandırmayı  sağlamaktadır. Öğrencide merakla sağlanan güdüleme artık yerini öğrenme isteğine bırakır.KONU ANLATIMIKeloğlan karşılaştığı zorluklarda yada aldığı görevlerde yardım almak zorundadır. Burada Ak Sakallı Dede devreye girer. Keloğlana kötü karakterleri yenmesi için bilmesi gerekenleri örneklerle anlatır. İkinci bölümde konu anlatımının hemen arkasından kavrama bölümüne geçilir. Burada öğrenci aktiftir ve Ak Sakallı Dede’nin sorularına doğru cevap vermek zorundadır.DEĞERLENDİRMEÜnite içinde konu anlatımları ve kavratma bölümleri tamamlandığında öğrenci kötü karakterle karşılaşmaya hazırdır artık. Bundan sonra değerlendirme bölümüne geçilir. Ünitede gördüğü bütün konularla ilgili kötü karakterlerin sorularına doğru cevap vermek zorundadır. Ezbersiz eğitim ilkelerinden yola çıkarak öğrenme sürecini eğlenceli ve kalıcı bir hale getiren Keloğlan Matematik Ülkesi’nde İlköğretim 1. sınıf öğrencileri için hazırlanmış oldukça eğlenceli bir araç.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver