1 haftada 7 kilo verdiren diyet, meyve yoğurt diyetleri Hakkında Bilgi

Aşağıda 1 haftada 7 kilo verdiren diyet, meyve yoğurt diyetleri ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

1 haftada 7 kilo verdiren diyet listesi – 1 haftada 7 kilo verme zayıflama diyeti

1 haftada 7 kilo vermek ve kalıcı zayıflamak istiyorsanız aşağıdaki meyve ve sebzelerden oluşan diyet listesini uygulayın. Diyeti kesinlikle 14 günden fazla uygulamayın. Ve kaç kilo verdiğinize dair bize yorumlar yoluyla mutlaka geri dönüş yapınız.

1 haftada 7 kilo zayıflama diyeti menüsü:

Sabah Kahvaltısı: İlk önce bir bardak limonlu su içilmelidir. Daha sonra meyve salatsının hazırlanması için: armut, portakal veya mandalina , yeşil elmanın üzerine 1% yağlı olan yoğurt ilave edip karıştırın. 30 dakika bekledikten sonra meyve salatasını yemek gerekir.
// Öğle Yemeği: İstenilen malzemelerden salata hazırlayıp (Patates hariç) üzerine limon suyu veya zeytinyağı ekleyin. Tuzdan kesin biçimde uzak durun. Günde 1 kilo % 1′lik yoğurt yiyin Akşam Yemeği:Sebze salatasını akşam yeniden hazırlayıp yemek gerekir, fakat sebze öğle hazırladığızdan bir kadar az olmalı! Sevgili okurlar, ilk haftada 7 kg zayıflamak bu meyve ve yoğurt diyeti ile pekala mümkün! Acıktığınız zaman yeşil çay ve limonlu su içebilirsiniz. Eğer biraz da fazla kilo vermek istiyorsanız, o zaman ikinci haftada aynı diyet listesini uygulayabilirsiniz, fakat 2. hafta küçük bir fark olacak ki, öğle yemeğine 100 gr (yağsız, tuzsuz) kırmızı et eklenmelidir. //

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver